Menü Kapat

Gree Vrf Klima Sistemleri

Tarihçe

1998

Gree yüksek teknolojisi ile VRF sistemleri alanına giriş yaptı. Diğer Çin markalarından veya yurt dışından direkt satın alma yerine Gree her zaman kendi teknolojisini geliştirme konusunda ısrarcı oldu.

1999

Gree Çindeki ev aletleri endüstrisi içinde VRF sistemleri alanına giriş yapan ilk firmalardan biridir, ayrıca ilk nesil akıllı VRF sistemlerinin geliştirilmesinde başarılı olmuştur.

2002

Gree, GMV Dijital Multi VRF ve DC Inverter Multi VRF Sistemlerini geliştirme konusunda başarılı oldu ve yüksek teknoloji konusunda Japon markalarının tekelliğini ellerinden aldı.

2003

Gree, daha çevre dostu ürünler üretmek ve enerji verimliliğini arttırmak için bağımsız olarak Ar-Ge çalışmalarına başladı. 2006 yılında Gree dünyanın ilk ısı geri kazanımlı dijital VRF sistemlerini geliştirdi, bu sistem 2007 yılında “Ulusal Meşale Programına” dahil edildi. Şu anda bu sistem yurt dışı birçok ülkede kullanılmaktadır.

2005

Gree, geniş alanlarda konfor için artan müşteri taleplerini karşılamak için Modüler DC Inverter VRF Sistemlerini geliştirmeye başladı ve 2006 yılında başarıya ulaştı. Bu sistem çeşitli modüllerin kombinasyonuna izin vermekte ve piyasaya sürüldükten sonra Gree’nin merkezi iklimlendirme konusunda yıldızı oldu.

2005

Gree, Kasım ayında dünyanın ilk düşük çevre sıcaklığında çalışabilen VRF sistemini geliştirdi, 16 patent aldı ve otoriteler tarafından “Dünya Lideri” olarak takdir edildi. 2006 yılında Gree Dijital Ultra-düşük sıcaklıkta çalışabilen hava kaynaklı scroll VRF sistemi “Ulusal Yeni Ürünler” programına eklendi.

2007

Gree, Enerji verimliliği ve Çevreyi koruma felsefesine bağlı olarak, çevre ve insan dostu GPDS DC Inverter VRF Sistemli Ev – GMV serisini geliştirdi ve 2009 yılında piyasaya sürdü. Bu sistem ile ısıtma-soğutma, sıcak kullanım suyu ve yerden ısıtma sistemleri birbirine entegredir ve 6.6 değerine ulaşan IPLV’ye sahiptir.

2010

Gree Modüler Isı Geri Kazanımlı DC Inverter VRF Sistemleri ve DC Inverter VRF Sistemleri “2010 Ulusal Meşale” ve”2010 Ulusal Yeni Ürünler” programlarına alınmıştır

2012

Gree, GMV5 Serisi All DC Inverter VRF sistemleri yani Inverter VRF sistemlerinin 5. serisini piyasaya sürdü. Bu sistem endüstri lideri EER değerlerine, iyileştirilmiş konfor şartlarında, akıllı kontrol ve dizayn esnekliğine sahiptir.

Gree Vrf Klima Sistemlerinin güncel ürün kataloğunu aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.
Gree GMV5 VRF Sistem Klima Katalog 2019 2020